ویژگیهای کارآفرینان همواره موفق

همه ما داستانزندگی مدیرانی را که همواره در امور شغلی خود موفق بوده اند شنیده ایم. nike air zoom schoenen در دنیای پرافت و خیز کنونی مدیران و کارآفرینان بیش از دیگران باید اصول بنیادین موفقیت رابدانند و به آن ها عمل کنند. Nike Air Max 2017 Dames blauw امور تجاری و اقتصادی شبیه بسیاری از امور دیگر به سببتداوم روند جهانی شدن چالش هایی را در راه کسب و کارها قرار می دهد. Maglia DeMar DeRozan در مقاله حاضربه توصیف برخی ویژگی های افرادی می پردازیم که با به کارگیری اصول مهم و اساسیموفقیت توانسته اند کسب و کاری سودده را اداره کنند. chaussure tn pour homme این ویژگی به هر فرد در زندگیشغلی و خانوادگی کمک می کند عملکردی مثبت داشته باشد. cheap albion silver 1. سخت کوشی:

ایندسته از افراد کارآفرین هر روز صبح زود از خواب برخاسته، اجرای برنامه روزانه را کهاز قبل آماده کرده اند آغاز می کنند.

 • Asics Gel Lyte 3 Donna
 • به ندرت از ایشان گله و شکایت می شنوید. ugg noir pas cher Andrew Luck – Stanford Cardinal آن هااز دیگران عملکرد مثبت انتظار دارند اما از خود عملکردی عالی می خواهند. گام نخستموفقیت مداوم ایمان به این واقعیت است که تلاش ثمر می دهد.

  ۲/ Parajumper Femme Alaska ray ban pas cher کنجکاوی و اشتیاقبه آموختن:
  کسانی که در همه امور خود موفق هستند همواره مطالعه می کنند، می پرسند وفرا می گیرند. adidas alphabounce hombre در این زمینه تفاوت آن ها با بقیه این است ایشان آنچه را که میآموزند به کار می گیرند. asics gel quantum 180 męskie موفقیت مداوم به معنای از برکردن اطلاعات نیست بلکه بهمعنای به کارگیری یا استفاده از دانش به شیوه ای جدید و متناسب با شرایط محیط است. آن ها در حوزه کار خود یک متخصص هستند و در عین حال اطلاعات عمومی زیادی دارند.

  ۳/ Russell Wilson Seattle Seahawks Jersey buy albion gold برقراری ارتباط اجتماعی:
  کارآفرین های موفق با افراد بسیار زیادی آشنا هستندو روابط عمومی خوبی دارند. Air Jordan 7 Maglia Patrick Ewing asics kayano 21 donna ایشان در بسیاری از زمینه های تجاری افرادی را می شناسندکه می توانند موانع را از سر راه آن ها بردارند. این گروه از افراد در جمع هایخانوادگی، فامیلی، صنفی و اجتماعی شرکت می کنند و سعی می کنند با افراد ذی نفوذارتباط برقرار کنند.

  ۴/ رشد شخصیت:
  افراد موفق غیر از آن که در حوزه فعالیت هایشغلی همواره به آموختن مشغولند، توانایی های شخصیتی خود را نیز افزایش می دهند. Compra Zapatillas Asics Online albion gold آنها ارتقای توانایی های درونی و فراگیری مهارت های رفتاری را از ضروریات دانسته و دراین جهت اقدام می کنند. nike air max goedkoop بر خلاف افراد دیگر، موفق ها هنگامی که تحمل نقایص راندارند به جای رنج کشیدن آن ها را رفع می کنند.

  ۵/ Mochilas Kanken Big Nick Marshall – Auburn Tigers Jerseys خلاقیت:
  کارآفرین های موفق بهشکلی خارق العاده خلاق هستند. آن ها دایما از خود می پرسند: «چرا نه؟» و همواره بهامکان های جدید، فرصت های آتی و راه های مقابله با چالش ها فکر می کنند در حالی کهافراد معمولی هر چالشی را یک شکست بالقوه می بینند، افراد موفق آن ها را فرصت هاییبرای یادگیری می دانند.

  ۶/ nike air max 2016 hombre cheap albion gold nike air max pas cher مسوولیت پذیری و اتکا به خود:
  این گروه از افراددرباره سرزنش دیگران نگران نیستند و وقت خود را با گله و شکایت هدر نمی دهند. UGG Bailey Button آن هاتصمیم می گیرند و اقدام می کنند.

 • NIKE ROSHE ONE
 • گاه مورد سرزنش قرار می گیرند اما با صبر بهبرنامه ای که از پیش تدوین کرده اند عمل می کنند، ابتکار عمل را در دست گرفته ومسوولیت موفقیت هایی را که کسب می کنند بر عهده می گیرند.

  ۷/ Air Jordan 7 (VII) آرامش:
  حتی درزمینه اضطراب نیز افراد موفق توازن را حفظ می کنند. ugg homme pas cher GS Air Jordan 11 آن ها ارزش شوخ طبعی، صبر وبرنامه ریزی را می دانند در نتیجه به ندرت وحشت زده می شوند و واکنشی عمل می کنند. Nike Air Max 2016 Italia مدیران موفق آرام هستند، سوالات درست می پرسند و حتی در بحران ها با آرامش تصمیمقاطع و صحیح می گیرند.

  ۸/ زندگی در زمان حال:
  آن ها می دانند که «اکنون» تنهازمانی است که قادرند آن را کنترل کنند بنابراین انرژی و وقت خود را صرف تاسف خوردندرباره گذشته نآآنهایا نگرانی از آینده نمی کنند. buy albion gold به همین دلیل مشاهده می شود کهمقدار زیادی کار در روز انجام می دهند یعنی حداکثر استفاده را از هر روز می کنند وبه جای هدر دادن زمان از آن استفاده می کنند. آن ها اقدام می کنند زیرا هر کاریبهتر از تصمیم نگرفتن است.

  ۹/ Nike Air Max 2016 Dames Wit بصیرت:
  درک تحولات عمده در جهان و تاثیری که ایندگرگونی ها بر کسب و کارهای کوچک و متوسط می گذارد از مهم ترین ویژگی های کارآفرینهای موفق است. albion silver Nike Heren آن ها به تحولات و تغییراتی توجه می کنند که از دید دیگران پنهان میماند. به این ترتیب با آن که در زمان حال زندگی می کنند، به آینده نیز توجه دارند.

  ۱۰/ buy albion silver Dennis Pitta Ravens Jerseys اقدام فوری:
  کارآفرین های همواره موفق نسبت به تحولات فورا واکنش نشان دادهو از ادامه ضرردهی جلوگیری می کنند. adidas gazelle air max soldes New Orleans Pelicans برای مثال اگر یک ارتباط تجاری سودده در حالضعیف شدن است فورا اقدام کرده و آن را تقویت می کنند. cheap albion gold گاه آن ها به این نوع اقداماتشخصا تمایلی ندارند اما چون برای موفقیت کسب و کار ضروری است آن را انجام می دهند. nike air max homme همچنین این افراد در هر زمان فقط یک کار و مفیدترین کار را انجام می دهند. nike air max 1 کسانی کهچند کار را همزمان انجام می دهند در واقع هیچ کدام را درست به پایان نمی رسانند.

  ۱۱/ canada goose bebe snowsuit رویکرد مثبت:
  رویکرد منفی تاثیری بسیار مخرب بر زندگی فرد و کسب و کار اودارد. Asics Tiger damskie نگاه به جنبه های منفی هر وضعیت ذهن را نسبت به امکان های مثبت آن وضعیت میبندد و امکان استفاده از آن را از میان می برد. nike air max 90 donna برعکس، نگاه مثبت باعث افزایش انرژیفرد شده و او می تواند جنبه هایی را مشاهده کند که دیگران توجهی به آن ندارند. buy ffxiv Items Burberry Pantalon گاهتوجه به یک نکته کوچک در موفقیتی بزرگ موثر است.

  ۱۲/ Fjallraven Kanken Sale استقامت:
  در حالی که افرادعادی هر شکست را توجیهی برای تسلیم شدن تلقی می کنند، کارآفرین های موفق شکست ها رابازخورد مثبت و مفید برای اقدام درست بعدی می دانند.

 • ADIDAS TUBULAR SHADOW KNIT
 • آن ها از شکست راضی نیستند اماترس از شکست آن ها را از اقدام باز نمی دارد.

  نکته بسیار مهم این است که اینویژگی ها در ترکیب با هم موثر هستند و به فرد امکان موفقیت همیشگی را می دهند. NIKE AIR ZOOM VOMERO 11 برایمثال چون افراد موفق ارتباط های اجتماعی قوی دارند، می توانند در زمینه های مختلفاز مشاوره دیگران استفاده کنند. همچنین چون همواره می آموزند تغییرات را هوشمندانهمدیریت می کنند و…

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting