برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی مراکز کارآفرینی کشور در دانشگاه کاشان

در این نمایشگاه برخی شرکت‌های کشور محصولات خود را شامل صنایع نفت، پتروشیمی، نساجی، خودرو، انرژی هسته‌ای، سیمان، نانو و کشاورزی ارائه کرده‌اند.

ایلنا: همزمان با نخستین همایش کارآفرینی دانشگاه کاشان نمایشگاه دستاوردهای علمی مراکز کارآفرینی کشور در این دانشگاه برپا شد.
رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان در حاشیه برگزاری این همایش در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در کاشان گفت: در این نمایشگاه، دستاوردهای علمی و صنعتی کارآفرینان برتر کشور در ۲۰ غرفه ارائه شده است.
غلامحسین صدیفیان افزود: در این نمایشگاه برخی شرکت‌های کشور محصولات خود را شامل صنایع نفت، پتروشیمی، نساجی، خودرو، انرژی هسته‌ای، سیمان، نانو و کشاورزی ارائه کرده‌اند و شرکت‌کنندگان ضمن عرضه آخرین دستاوردهای خود از نزدیک با دانشجویان و کارشناسان به بحث و تبادل نظر علمی و تحقیقاتی می‌پردازند.
وی افزود: این نمایشگاه با هدف ارائه توانمندی‌های کارآفرینان برتر، ترویج روحیه و فرهنگ کارآفرینی و خلاقیت، ارائه آخرین یافته‌های علمی و نظری دانشمندان در این زمینه، تبادل‌نظر و ارائه تجارب میان صاحب‌نظران، تصمیم‌گیران و مجامع دانشگاهی در حوزه کارآفرینی و نیز ارائه راهکارها و دست‌آوردهای کاربردی دانش‌محور و به کارگیری آن در تصمیمات کلان کشور در دانشگاه کاشان برپا شده ‌است.
مرجع:بازار کار
  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

Free Web Hosting