تجاری سازی و صنعتی کردن ایده ها

مدیرعامل سازه گستر سایپا از تلاش این شرکت برای تجاری سازی و صنعتی کردن ایده ها و اختراعات جوانان ایرانی خبر داد.

به گزارش موج، فریبرز فیروز بخت، با اشاره به حضور پر رنگ سازه گستر سایپا در جشنواره ملی جوان ایرانی گفت: یکی از بخش های این جشنواره اختراعات و ابتکارات می باشد و سازه گستر مسئولیت برگزاری این بخش جشنواره را بر عهده گرفته است.
وی افزود: در کشور، جشنواره ها و سمینارهای زیادی برگزار می شود تا جوانان فرصت مناسب برای ارائه ایده های خود را داشته باشند، اما بیشتر این ایده ها فقط به صورت مقاله باقی می ماند. new balance femme Air Jordan 14 (XIV) Canotta New Orleans Pelicans Todd Gurley Jerseys cheap albion gold Cheap Nike Air Max UK سازه گستر با تاکید بر لزوم تجاری سازی و صنعتی کردن اختراعات و نوآوری ها، تلاش می کند این ایده ها را به محصول تبدیل کرده و به مرحله صنعتی برساند.
فیروزبخت با بیان اینکه مدل تبدیل نوآوری و تحقیقات علمی به مرحله کاربردی تاکنون در کشور ما به صورت جامع اجرا نشده است و این شرکت قصد دارد این مدل را عملیاتی و کاربردی کند، اظهار داشت: برنامه سازه گستر سایپا دستیابی به بازارهای جدید داخلی و خارجی است به این جهت این شرکت اولویت سازمانی خود را در سال آینده توسعه بازار و ورود به عرصه های مهندسی غیر خودرویی از جنس مهندسی قرار داده است.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

Free Web Hosting