انسان کارآفرین انسان توسعه‌ یافته است

معاون برنامه‌ ریزی استاندار گلستان گفت: انسان کارآفرین، انسان توسعه‌یافته است و ایجاد اشتغال یکی از اولویت‌های کشور است.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، عباس نیاوند بعد از ظهر امروز در همایش تعاون و کارآفرینی که در سالن فرهنگی ـ هنری ارشاد اسلامی شهرستان گنبدکاووس برگزار شد، ایده خلاقیت و نوآوری را از شاخص‌های کارآفرینی اعلام کرد و افزود: لازمه اشتغال سرمایه‌گذاری و کسب و کار و کارآفرینی است.
وی سه موضوع محیط، منابع و ارزش‌ها را از ابعاد کارآفرینی بیان کرد و به تبیین مولفه‌های کارآفرینی اعم از فرصت‌ها و رقابت‌ها و مزیت‌های برترکارآفرینی پرداخت و تصریح کرد: مدیریت کارآفرینی خلق و استفاده از فرصت‌ها است، کارآفرین باید تنوع خدمات و محصولات و تولید محصول جدید را مدنظر داشته باشد و در ارائه خدمت و محصولات به روش‌ها و شیوه‌های جدید دقت کند.
معاون برنامه‌ریزی استاندار گلستان آخرین حلقه ایده خلاقیت و نوآوری را کارآفرینی دانست و افزود: یکی از ویژگی‌های کارآفرین ابداع، نوآوری و پیداکردن روش‌های نو است.
نیاوند با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران با همه انقلاب‌های دنیا فرق دارد و سه عامل موجب پیروزی انقلاب اسلامی شده است این انقلاب با ماهیت و هویت اسلامی یک انقلاب الهی است که دشمنان می‌خواهند ماهیت الهی اسلامی و دینی انقلاب را بگیرند.
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) در قلب‌ها حاکمیت داشت رهبری را تداوم بخش انقلاب بیان کرد و گفت: ولایت فقیه و رهبری این کشور را از گردنه‌های حوادث به خوبی عبور داده است.
معاون برنامه‌ریزی استاندار گلستان سومین عامل پیروزی را وحدت و انسجام مردم بیان کرد و افزود: با توجه به اهداف متعالی مردم همواره با هوشمندی و بصیرت و دانایی وارد عرصه شده‌اند و در همه میدان‌ها حرف اول و آخر را می‌زنند.
وی با بیان اینکه انقلاب ما دستاوردهای بسیاری داشته و تحولات مادی و معنوی بسیاری در ایران و جهان ایجاد کرده افزود: انقلاب اسلامی مدل‌های قدرت را در جهان تغیییر داد و منشا برکات زیادی برای بشریت شد.
در این همایش که با همت کمیته تعاون و تشکل‌های مردمی برگزار شد، سخنرانان به تبیین شیوه‌های اشتغالزایی و کارآفرینی پرداختند.
مرجع: بازار کار
  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

Free Web Hosting