خویشتن شناسی مدیران

شناسنامه:

نام کتاب: خویشتن شناسی مدیران

نام نویسنده: دکتر سید مهدی الوانی

تعداد صفحات:۲۱۷

ناشر: نشر نی

تاریخ انتشار: ۱۳۷۱

قیمت: ۱۵۰۰ ریال

خلاصه:

کتابی که در پیش رو دارید به کاوش در رفتارها و پندارهای شما می‌پردازد، چون روانشناسی خصوصی شما را به عرصه تحلیلهای رفتاری می‌کشاند و با سئوالات خود به درون شما نفوذ می‌کند .شما را به شما می‌شناساند و ضعفها و قدرتهایتان را برایتان برمی‌شمرد.

خویشتن‌شناسی در این کتاب به سبکی خاص پیش می‌رود. asics kinsei Syracuse Orange Jerseys Hollister France Nike Air Max 90 Dames cheap albion gold adidas yeezy boost 350 v2 męskie گاهی سخن به طنز می‌گراید و گاهی نحوه تقریربه زبان علمی متمایل می‌شود. Purdue Boilermakers Jerseys Nike Air Max Shoes UK

 • FREE RN
 • cheap albion gold adidas ultra boost uncaged męskie گاهی ممکن است سئوالات را کافی و رسا ندانید، و گاهی در امتیازات قایل شده برای پاسخها تردیدی به ذهنتان راه یابد. nike air max pas cher Burberry Pantalon Fjallraven Kanken Sale Mini new balance cm1600 cheap albion silver Nike Air Yeezy 2 در مواردی ممکن است توصیه ها و راه حلها را نپسندید و گاهی واقعیات زندگی سازمانی خود را با توصیفات متن کتاب متفاوت بیابید. nike air max pas cher Nike Air Max Thea Femme Blanche asics gel lyte 3 hombre rojas

 • Nike Air Max 95 Donna
 • albion gold solde adidas chaussures pas cher اما به یاد داشته باشید که اینها تمثیلهایی برای روشن ساختن دقیق رفتارهای مدیریت است و بهانه‌هایی است برای آنکه مدیریت خود را بهتر بشناسید و ضعف ها و قوتهای خود را درست تر دریابید.

  در این کتاب طی هفت فصل زمینه‌های مختلف فعالیتهای مدیریت یا به عبارتی دیگر، فرایند مدیریت مطرح شده و طی ۳۳ پرسشنامه سئوالات متفاوتی از شما به عنوان مدیر پرسیده شده‌است. nike air max 90 pas cher Auburn Tigers Goedkope Nike Air Max 1 Mochilas Kanken Infantil albion silver Mens Nike Air Max 90 با پاسخ به سئوالات مزبور و محاسبه دقیق امتیازات، با رعایت روشی که در انتهای هر پرسشنامه آمده‌است، وضعیت خود را در زمینه مورد نظر در می‌یابید و با توصیه‌هایی که در جایجای کتاب ارائه شده به بهبود اعمال مدیریتی موفقتر رهنمون می‌شوید.

  فهرست مطالب:

  مقدمه

  ۱.تصمیم گیری

  ۲.برنامه ریزی

  ۳. free run 5.0 nero uomo Adidas Scarpe Uomo Nike Hydro Slide Sandals buy albion silver

 • nike air huarache dames roze
 • خلاقیت و نوآوری

  ۴.ارتباطات

  ۵.نقش احساس در مدیریت

  ۶.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting