کارآفرینی در کسب و کار اینترنتی

شناسنامه:

نام کتاب:کارآفرینی در کسب و کار اینترنتی

نویسنده: دکتر محمود احمدپور داریانی، مهندس اشکان فرخ حیاتی

تعداد صفحات: ۲۶۱

ناشر: موسسه فرهنگی محراب قلم

سال انتشار: ۱۳۸۴

قیمت: ۲۵۰۰۰ریال

خلاصه:

این روزها، با افزایش چشمگیر کاربران اینترنت در ایران، استفاده از سایت‌های اینترنتی و به خصوص کسب درآمد از اینترنت، به یکی از موضوعات پرطرفدار در بین جوانان تبدیل شده‌است. bns gold adidas yeezy Parajumpers Femme New Arches Nike Sko Nettbutikk new balance 999 homme noir cheap albion gold Maglie Miami Heat هر روز به تعداد سایت‌های اینترنتی فعال در کشور که عمدتا توسط جوانان راه‌اندازی و اداره می‌شود، افزوده می‌شود. ugg soldes chaussure tn pour homme Parajumpers en vente hogan scarpes italia

 • Mens Nike Air Max Flyknit
 • buy albion silver New Balance 373 męskie به همین دلیل، کسب و کار اینترنتی روز به روز اهمیت بیشتری می‌یابد و نیاز به وجود منابع علمی مناسب به زبان فارسی برای موفقیت در اینگونه کسب و کارها بیش از پیش احساس می‌شود.

  این کتاب، حاصل بیش از ۳ سال تحقیق و جست و جو در چندین هزار سایت اینترنتی و مطالعه بیش از ۳۰۰ کتاب الکترونیکی به همراه چندین سال تجربه مولفان آن در زمینه‌های مختلف کسب و کار و سایت‌های اینترنتی است.

  این کتاب حاوی بیش از ۵۰۰ نکته آزمایش شده برای کارآفرینی و موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی است و بکار بردن هر یک از نکات ارایه شده می‌تواند تاثیر مثبتی در کسب و کارهای اینترنتی داشته باشد.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting