کارآفرینی یک دقیقه ای در هزار نکته کارآفرینی

شناسنامه:

نام کتاب: کارآفرینی یک دقیقه ای در هزار نکته کارآفرینی

نویسنده: دکتر محمود احمدپور داریانی، صبا ابراهیمی

تعداد صفحات: ۱۵۲

ناشر: موسسه فرهنگی محراب قلم

سال انتشار: ۱۳۸۳

قیمت: ۱۵۰۰۰ریال

خلاصه:

کارآفرینی در نیم قرن اخیر در جهان غرب و در چند سال اخیر در ایران رواج یافته‌است. Memphis Tigers Jerseys Nike air max 1 pas cher Devin Gardner – Michigan Wolverines albion gold Nike Flyknit Donna کارافرینی رویکرد نوینی به سازندگی، ایجاد کسب و کار، خلاقیت، نوآوری و توسعه پایدار ملی است که توجه ویژه دانشگاه‌ها و موسسات بزرگ علمی، رشته‌های مهندسی، مدیریت بازرگانی و اقتصاد را به خود معطوف داشته و به خوبی از عهده تحلیل روندهای توسعه پایدار کشور برآمده‌است.

بسیاری از کشورها از کارآفرینی به عنوان موتور محرک توسعه اقتصادی که سبب‌ساز و حرکت‌ساز توسعه و رشد کشور خود شده‌است، یاد می‌کنند. Maryland Terrapins Jerseys Cliff Pennington Baseball Jersey sac à dos fjallraven kanken pas cher albion silver

 • nike free run 5 0 rosso uomo
 • در این میان کشورهایی مانند مالزی، کره، تایوان، چین، ژاپن، سنگاپور و ترکیه از وجود برنامه‌های جامع توسعه کارآفرینی سود جسته‌اند و موجبات رفاه و استقلال مردم را فراهم نموده‌اند؛ به عنوان نمونه رشد روزافزون ببرهای آسیا به ویژه مالزی نیز از این چشم‌انداز قابل بررسی است و رمز توفیق مالزی به ویژه در دوران ۲۵ ساله ماهاتیر محمد مرهون توجه به کارآُفرینی و تحلیل مسائل ملی از رویکرد کارآفرینی بوده‌است. Armani Survetement

 • Adidas Superstar Nero Donna
 • compra mochilas kanken cheap albion gold

 • Air Jordan 13 Donna
 • کشورهای غربی نیز سالهاست بر مبنای مدل کارآفرینی نسبت به نهادسازی و ایجاد موسسات کوچک و متوسط پرداخته‌اند، به طوری که سهم این موسسات در ارزش افزوده اقتصاد ملی بعضی از کشورها و اشتغال‌زایی بسیار چشمگیر بوده و در بعضی کشورها بالاتر از ۸۰ درصد است.

  با توجه به سوابق تاریخی و قدرت انسجام تحلیل‌ها و مدل‌های کارآفرینی می‌توان به این یقین رسید که کارآفرینی راهکار اساسی و موتور توسعه است.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting