مدیریت دانش در شرکت ها

این روزها مدیران شرکت ها دائماً درباره مدیریت دانش صحبت می کنند اما این عبارت دقیقاً چه معنایی دارد؟ برخی آن را آموزش و برخی دیگر آن را بانک اطلاعات اینترنتی تفسیر می کنند. Maglie Minnesota Timberwolves New Balance 1400 męskie یکی از شرکت های مشاوره ای، مدیریت دانش را برقراری ارتباط بین آنها که دانشی دارند با کسانی که آن دانش را ندارند و تبدیل دانش شخصی و فردی به دانش سازمانی تعبیر می کند. Air Jordan 3 افراد منبع ایده ها و اطلاعات با ارزش هستند اما معمولاً آن ایده ها و اطلاعات را در خود نگه می دارند. bottes ugg nike tn chaussure چالش اصلی شرکت ها، یافتن راه هایی برای استخراج آن و به اشتراک گذاشتن آن است. UGG Classic Short این وظیفه همان کاری است که اکثر نرم افزارهای اینترنتی انجام خواهند داد. nike dunk

 • ADIDAS Crazylight Boost 2016 Low
 • buy albion gold در دره سیلیکونی همکاری واژه ای جادویی است. Nike Air Max 2016 Dame goedkoop nike air max 2017 شرکت ها به دلایل گوناگون نیازمند آن هستند که کارکنان بیش از گذشته اطلاعات و ایده های خود را با هم در میان بگذارند. یکی از این دلایل نیاز به نوآوری دائمی و بهتر شدن محصولات قدیمی و یافتن رویه های جدید است. تحقق این امر مستلزم جریان دائمی ایده های جدید است. دلیل دیگر اینکه همانطورکه کارگران در کارخانه های چند دهه پیش برای ساخت ماشین با هم از لحاظ فیزیکی همکاری می کردند، اکنون کارمندان در دفاتر باید برای ارائه بهینه خدمات با هم ارتباط برقرار کرده و همکاری کنند اما تبادل اطلاعات دشوارتر شده است و یکی از دلایل این امر آن است که افرادی که مشغول انجام پروژه ای واحد هستند ممکن است از لحاظ مکانی فاصله بسیار زیادی با هم داشته باشند. گفت وگو های موثر در هنگام استراحت در بوفه شرکت که منبعی بزرگ برای ایده های خوب است می تواند با روش های الکترونیک و از طریق اینترنت و پست الکترونیک صورت گیرد. همچنین کارکنانی که برای تولید خدمتی جدید همکاری می کنند، ممکن است برای شرکت های مختلف کار کنند.

 • Air Max 2017 Donna Bianche
 • با پراکنده شدن کارها بین شرکت های مختلف، بهره گیری از ابزارهای مناسب و موثر همکاری ضروری می شود.
  مسلماً سال هاست مبادله روزانه اطلاعات در اکثر شرکت ها صورت می گیرد، حتی هنگامی که مراکز و دفاتر شرکت از لحاظ مکانی فاصله زیادی با هم داشته اند. طراحان و دیگر افراد مشغول به فعالیت های مختلف در بعضی از شرکت ها در مناطق گوناگون جغرافیایی زندگی می کنند اما از همان نقطه به همکاری با شرکت ادامه می دهند. adidas homme اینترنت به این دسته از افراد کمک کرده تا با کارایی و سرعت بالاتر همان فعالیت ها را در بعدی وسیع تر انجام دهند. همچنین با استفاده از این شبکه مبادله و جریان اطلاعات در درون شرکت و بین کسانی که روی یک پروژه کار می کنند تسهیل شده است. بدین ترتیب کارهای گروهی در سطحی بین المللی تشویق می شود و زمینه برای ظهور جوامع افقی در درون شرکت فراهم می شود. buy albion gold اکنون این گروه ها با سهولت می توانند در تمام ساعات شبانه روز و از هر نقطه جهان ایده های خود را با یکدیگر مبادله کنند و در مورد بهترین رویه های کاری به بحث بپردازند.
  مدیریت همکاری بین افراد به مهارت های خاص نیاز دارد: تاکید کمتر بر موفقیت های فردی و تاکید بالاتر بر کار گروهی. از سوی دیگر همانطور که شرکت ها می توانند از ارائه خدمات اینترنتی در حوزه نیروی انسانی درس هایی فراگیرند و از آن برای ارائه خدمات اینترنتی به مشتری ها استفاده کنند، می توانند از همکاری درون سازمان درس هایی فراگرفته و از آن برای همکاری های بین المللی با دیگر شرکت ها و سازمان ها بهره ببرند. Parajumpers Femme Californian Joanna شرکتی که نمی تواند کارکنان خود را به همکاری موثر و روان با هم متقاعد کند، به احتمال زیاد نخواهد توانست دیگر شرکت ها را به همکاری با خود فراخواند.
  همکاری موثر و کارا به ساختار مناسب نیاز دارد، ساختاری که به جای تشویق
  تک روها، به افرادی که در کار گروهی موفق هستند پاداش می دهد اما انگیزه هایی که افراد را به کار گروهی تشویق می کند، تنها مالی نیستند. Timberland Femme

 • NIKE AIR MAX THEA ULTRA FLYKNIT
 • به گفته آلن مک کورماک از دانشکده تجارت هاروارد یکی از جالب ترین و الهام بخش ترین الگو های همکاری ایجاد نرم افزاری Open-Source نظیر لینوکس است.با تغییر ساختار متمرکز شرکت ها و انجام مراحل مختلف یک پروژه در مناطق گوناگون جغرافیایی، دیگر کارها در یک جا و توسط یک گروه متمرکز انجام نمی شود. adidas stan smith Nike air max 90 pas cher بلکه گروه هایی که باید با هم ارتباط دائمی و موثر داشته باشند، کارهای یک پروژه را انجام می دهند. chaussures asics homme pas cher به همین دلیل وجود ابزار ارتباطی نظیر اینترنت و شبکه های مشابه بسیار ضروری است. albion gold از طرف دیگر نوآوری دیگر تنها توسط بخش تحقیق و توسعه یک شرکت صورت نمی گیرد بلکه با همکاری شبکه ای از شرکت ها که هر یک روی بخش خاصی از پروژه کار می کنند، به وجود می آید.
  از سوی دیگر شرکت ها باید بتوانند برای کسب سود روی ایده های کارکنان خود حساب کنند. Doudoune Canada Goose Pour Femme شرکت های فعال در زمینه بیوتکنولوژی از سال ها پیش راه هایی را برای اعطای بخشی از سود در ازای تحقیقات به کارکنان یافته اند. Houston Rockets در حال حاضر شرکت IBM طرحی را اجرا می کند که طبق آن به ایده های خوب پاداش داده می شود. free run 5.0 blu uomo Maglia LeBron James دریافت امتیاز انحصاری، پاداش مالی به همراه دارد. cheap albion gold نوشتن مقالات علمی نیز به همین ترتیب سودی را برای نویسنده به همراه دارد. air max pas cher Mochilas Fjallraven Kanken این شرکت همچنین سعی دارد راهی را بیابد تا طبق آن افراد تشویق شوند و ایده های خود را وارد بانک اطلاعات علمی شرکت کنند. IBM این کار را با دادن پاداش به افرادی که ایده هایشان مکرراً مورد استفاده قرار می گیرد یا کسانی که ایده های جدید را به شیوه های خوب طبقه بندی می کنند، انجام می دهد. همچنین مشاوران برای خلق و مبادله ایده های خوب پاداش می گیرند.
  -
  متفرق اما متحد
  بخش عمده همکاری هایی که هر روز در شرکت ها صورت می گیرد، شکلی یکنواخت دارد اما هنگامی که افراد در مناطق مختلف جغرافیایی هستند یا برای شرکت های مختلف کار می کنند، هماهنگ کردن فعالیت های آنها گاه بسیار وقت گیر است. مطلع ماندن از اینکه چه کسی کدام بخش از کار را انجام داده ضروری است زیرا در این حالت در صورتی که مشکلی پدید آید، بدون معطلی نقطه ضعف مشخص می شود و می توان راهی را برای آن یافت.
  تمام انواع جدید ابزارهای همکاری به کارکنان اجازه می دهد روی یک پروژه با هم مشارکت کنند. ADIDAS TEAM COURT برای مثال می توانند سایتی مشترک را تاسیس کرده و هر یک مطالب جدید در آن درج کنند. nike air max 1 pas cher Sac à Dos Kanken Fjallraven بدین ترتیب به شیوه وقت گیر ارسال مداوم نامه های الکترونیک نیازی نیست. cheap albion gold برخی از شرکت ها محلی را در سایت خود در نظر می گیرند که افراد مشغول به کار روی یک پروژه می توانند اسناد، برنامه ها، ایده ها و…

 • Nike Flyknit Racer Women
 • buy albion silver را در آن وارد کنند. cheap albion silver شرکت فورد از همین شیوه استفاده می کند. Fjällräven Rucksäcke kaufen Adidas Goedkoop این تکنولوژی هنگامی به وجود آمد و مورد استفاده قرار گرفت که گروه هایی در سوئد، بریتانیا و ایالات متحده برای تحت تملک در آوردن شرکت ولوو در تلاش بودند. پس از آن از همین شیوه در خرید شرکت لندروور استفاده شد. Canada Goose Dawson Parka new balance 373 uomo prezzo کارکنان برای بازبینی هر مرحله از کار می توانند از سیستم پیام فوری استفاده کنند. fjallraven kanken baratas nike air max femme pas cher مدیر بخش سیستم های مدیریت در شرکت فورد می گوید مزیت شیوه بهره گیری از e-room این است که سیستم طوری است که افراد هنگامی که مناسب شان است از آن استفاده می کنند. chaussure asics این افراد همواره به روز هستند و در واقع فعالیت فیزیکی جای خود را به استفاده از نرم افزار داده است.در حال حاضر بعضی از شرکت ها شکل های پیشرفته تر این نرم افزارها را تولید می کنند. شرکت Firedrop مستقر در کالیفرنیا، نرم افزاری به نام Zaplet طراحی کرده که شبیه یک نامه الکترونیک وارد صندوق پستی الکترونیک شما می شود اما هنگامی که آن را باز می کنید، پنجره ای روی سرور یا کامپیوتر مرکزی باز می کند. بدین ترتیب اطلاعاتی را که شما می بینید همان اطلاعات روی سرور است بنابراین همواره تازه ترین اطلاعات در اختیار شما قرار دارد.
  با بهره گیری از تکنولوژی های مرتبط و مشابه در حال حاضر مدیران می توانند در بخش های مختلف مثلاً استخدام با سهولت بیشتر و سرعت بالاتر به امور رسیدگی کنند. canada goose trillium parka

 • Air Max 2017 Donna
 • این مدیران هر روز با تعداد زیادی درخواست که به صورت الکترونیک به دست شان می رسد روبه رو هستند. canada goose expedition parka

 • air max 2017 grigio uomo
 • پس از رسیدگی به هر یک، موارد مناسب را برای مدیران ارشد ارسال می کنند. christian louboutin Canotte Los Angeles Lakers آنگاه مدیران تصمیم می گیرند با کدام فرد ملاقات حضوری داشته باشند.

 • Nike Air Max 2017 Heren zwart
 • سپس از طریق تلفن با متقاضیان انتخاب شده تماس گرفته می شود تا قرار مصاحبه گذاشته شود.
  بسیاری از مشاوران و شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی های مشابه امیدوارند به شرکت های مختلف، شیوه های همکاری بهتر را آموزش دهند. albion silver مدیر بخش بازاریابی بین المللی و استراتژی شرکت Peoplesoft معتقد است ابزارهای موثر برای ارتقای سطح همکاری باید بر اینترنت مبتنی باشند. استانداردهای شفاف اینترنت باعث می شود همکاری هر فرد با فرد دیگر بسیار آسان تر صورت گیرد.بسیاری از محققان معتقدند ابزارهای نرم افزاری در آینده به مدیران و نیز تمام عناصر و عوامل انسانی شرکت اجازه می دهد با سهولت و کارایی بالا به مبادله اطلاعات با هم بپردازند. Nike Air Yeezy

 • AIR ZOOM PEGASUS 33
 • این تکنولوژی ها سرعت کار را بالا برده و احتیاج به نیروی انسانی را کاهش می دهد. nike free trainer بدون شک ابزارهای جدید، مشتری ها و عرضه کنندگان را در یک شبکه بزرگ همکاری قرار می دهد. Fjallraven Kanken Mini در حال حاضر برخی از این ابزارها هنوز وارد بازار نشده اند.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting