ریشه های کم کاری کارکنان

مدیران پرسابقه بیش از مدیران تازه کار می دانند بروز اختلال در فرآیند کار طبیعی است. ugg australia C.J. Mosley Ravens Jerseys آنها با پدید آمدن اختلال به ارزیابی سیستم می پردازند، قدرت اختلال را می سنجند، قدرت مقابله سیستم را با اختلال برآورد می کنند، شیوه های رویارویی را با اختلال بررسی می کنند و در نهایت برای فعالیت هایی نظیر موقعیت مشابه، دستور کاری صادر می شود تا از بروز اختلال در آینده جلوگیری به عمل آید. به این ترتیب با استقبال از موقعیت پدید آمده، اختلال نیز در فرآیند کار جزئی از شرایطی است که با آن رو به رو خواهند شد. Andrew Luck Jerseys cheap albion gold از این رو اختلال یک فرصت مغتنم برای آزمون عملی سیستم است.«چرا کارکنان کم کاری می کنند؟» این پرسش ساده ای است که بسیاری از مدیران به گونه ای با آن روبه رو شده اند.

 • Nike Roshe Run Dames
 • Under Armour Ua Curry 3 اگر پاسخ مناسبی برای این پرسش ندارید، ناراحت نباشید. بسیاری از مدیران از پاسخ دادن به آن ناتوانند. Maglie Golden State Warriors برخی با جدیت آن را وارسی می کنند، برخی بیشتر حرص می خورند و با آن کنار می آیند و برخی آموزش را چاره کار می دانند. air max pas cher اثر حاضر به صراحت اظهار می دارد آموزش چاره کار نیست. بسیاری از توجیهات از قبیل تنبلی کارکنان، بی توجهی آنان و… Canada Goose Homme cheap bns gold cheap albion silver adidas schoenen نیز پاسخ مناسبی برای پرسش مزبور نیست. Air Jordan 13 Retro Adidas Zx 850 Heren به طور کلی ضعف عملکرد انواع گوناگونی دارد. new balance u420 w pas cher از آنجایی که معمولاً این کمبودها شناخته شده نیستند، آموزش اغلب به عنوان راه علاج این کمبودها انتخاب می شود و در واقع درست زمانی که آموزش کمترین ارتباطی با حل مشکل ندارد، این انتخاب صورت می گیرد.

 • Nike Air Max 180
 • air presto uomo
 • معمولاً نصف بیشتر مشکلاتی که برای تجزیه و تحلیل به مشاوران آموزش ارائه می شود، مسائلی نیستند که بتوان آنها را با آموزش رفع کرد. ADIDAS ZX 750 buy albion silver یک آموزش دهنده خوب باید قادر باشد نوع ضعف عملکرد را تجزیه و تحلیل کند و آن دسته از مشکلات را که می توان به کمک آموزش حل کرد شناسایی کند. Canada Goose Manteau Homme

 • air max 90 bianco donna
 • albion gold Jordan 13 Sale اگر هر سازمانی به عنوان سلسله مراتبی از نظام ها در نظر گرفته شود، درمی یابیم که همه اجزای نظام در حال تشریک مساعی با یکدیگر هستند و این واقعیت شامل نظام های اصلی تر که خود از تعداد نظام های فرعی تشکیل شده اند نیز می شود بنابراین این سوال می تواند مطرح شود که پیش نیازهای لازم برای یک نظام مدیریتی کارا و اثربخش کدامند؟
  تحقیقات جدید در زمینه انگیزه و عملکرد افراد در کار نشان می دهد که یک سیستم مدیریتی فقط در صورتی قادر است خوب و موثر کار کند که افرادی که با آن در ارتباط هستند دارای شرایط زیر باشند:
  الف- اهداف سیستم را بدانند
  ب- با این اهداف موافق باشند
  ج- چگونگی استفاده از سیستم را بدانند
  د- تحت کنترل سیستم باشند
  (برای مثال وظایف شان قسمتی از سیستم باشد)
  ه- از سیستم بازخورد مناسب دریافت کنند
  و- در بازنگری و اصلاح سیستم موثر باشند
  ز- در زمینه ای که سیستم عمل می کند احساس رضایت کنند.
  در صورت فقدان هر یک از هفت پیش نیازهای فوق یا درست به کار نبردن آنها،انواع گوناگون ضعف در عملکرد به وجود می آید که مانع از درست کار کردن سیستم خواهد شد. adidas femme Bradley Fletcher nike air max 1 pas cher buy albion gold تجزیه و تحلیل مشکلات عملکردی بر حسب عوامل یاد شده به روشنی نشان خواهد داد که در کجا نیاز به آموزش وجود دارد و در کجا این نیاز وجود ندارد و در ضمن به وضوح زمینه هایی را که در آن باید اقدامات مفیدی جهت بهبود اثربخشی عملکرد انجام داد، مشخص می کند.

  بازخورد ناکافی، مهم ترین دلیل ضعف عملکرد کارکنان

  دلیل نخست ضعف عملکرد، بازخورد ناکافی است. buy albion gold بازخورد ناکافی اساساً عبارت است از عدم دستیابی فرد به اطلاعاتی راجع به نتیجه کار خود، نحوه عملکرد خود یا خوب بودن یا ضعف کار خود و میزان انطباق آن با استانداردهای عملکرد. مثال هایی از این دست در پرونده هایی یافت می شود که تمامی نشان می دهند بازخورد ناکافی چه بهای سنگینی برای شرکت ها داشته است.

 • Air Max 90 Donna
 • این مثال ها در همه جای دنیای تجارت و صنعت اعم از مشاغل مختلف بخش های فروش و بخش های اداری، کارخانه ها و مدیریت ها به وفور یافت می شود. سیستم بازخورد که فرد را از سطح استاندارد اجرای عملکرد و چگونگی اجرای وظایفش مطلع می کند نه کار پیچیده و مشکلی است و نه هزینه زیادی دربردارد اما سودی که از آن به دست می آید،می تواند بسیار قابل توجه باشد.برای مثال معاون مدیر عامل یک شرکت حمل ونقل بین المللی متوجه عدم به کارگیری مرتب کانتینرها برای حمل بار از طرف کارگران بارانداز شد. Nike Air Max 90 Femme Noir Et Rose new balance 373 bleu marine et bordeaux حمل محموله ها به وسیله هر کانتینر سبب می شود حدود ۲۰ دلار در هزینه حمل ونقل صرفه جویی شود. adidas ultra boost uncaged uomo ولی در یک منطقه از ۳۰ کانتینر، به طور متوسط فقط از ۱۰ تای آنها استفاده می شد. در حقیقت ۲۰ کانتینر مورد استفاده قرار نگرفته به معنی از دست دادن ۴۰۰ دلار در روز بود که این رقم را اگر در ۲۶۰ روز کاری ضرب کنیم، یعنی شرکت هر ساله معادل ۱۰۴۰۰۰ دلار از دست می دهد.
  بعد از بررسی کار کارگران بارگیری در یک منطقه معاون مدیر عامل متوجه شد که همه کارگران به اندازه کافی از جزئیات استفاده از کانتینرها مطلع هستند. High Fill Power Alaska Doudoune

 • ADIDAS NMD
 • albion silver وی دریافت که در حقیقت کارگران بارگیری از سودی که استفاده از این کانتینر عاید شرکت می کند
  بی اطلاع هستند و هیچ استاندارد مشخصی برای سنجش عملکرد خود در دست ندارند.
  راه علاج معاون مدیرعامل به طرز شگفت آوری آسان بود.

 • Nike Air Max 90 Dames 2017
 • او استفاده از کانتینر برای حمل کالا را ۹۵ درصد موارد اعلام کرد. Under Armour Shoes (وی متذکر شد که هیچ وظیفه ای را در هیچ زمانی نمی توان با استاندارد ۱۰۰ درصد اجرا کرد) و به وسیله سرپرستان، کارگران را از این استاندارد مطلع کرد. Ryan Allen adidas stan smith argent Baskets Under Armour سیستم بازخورد روی تابلوی اعلانات به صورت چشمگیری در مرکز ترمینال بارگیری تعبیه شد. adidas zx Indiana Pacers

 • NIKE AIR ZOOM STRUCTURE 20
 • در یک روز معمولی این جمله روی تابلو دیده شد:«امروز از ۳۰ کانتینر موجود ۲۵ تای آنها مورد استفاده قرار گرفتند.»به این ترتیب کارگران بارگیری متوجه شدند که بر مبنای استاندارد اعلام شده آن روز دقیقاً چه اندازه کار انجام داده اند. Kanken Big Kevin Faulk cheap albion gold نتیجه؟ یک هفته بعد از اینکه سیستم بازخورد به اجرا درآمد، شاخص عملکرد از ۳۰ درصد به ۸۵ درصد استاندارد صعود کرد و این بهبود از آن تاریخ همچنان ادامه داشته است.

  اختلال در وظایف

  یکی از عوامل مهم ضعف عملکرد، اختلال در اجرای وظایف است. adidas gazelle męskie اختلال در وظایف ممکن است به شکلی مانع از انجام کار شود. asics gel nimbus 14 uomo وجود نداشتن وسایل کافی (یا منابع) یا ممکن است ناشی از تداخل وظایف باشد مثل تلفن های لاینقطع در حین کار یا اغتشاش های دیگر. حذف تداخل وظایف معمولاً شیوه های روشنی دارد که به نوعی تضمین مهندسی شغلی، ایجاد تغییر در امکانات فیزیکی، جریان کار یا مسوولیت هاست.
  یکی از متداول ترین اشتباهات دست اندرکاران آموزش این است که آموزش را راه حل اکثر مشکلات عملکردی می دانند.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting