هماهنگ سازی نیروی کار با اهداف سازمان

نیروی انسانی به اعتقاد کارشناسان اقتصادی بنیان پیشرفت بنگاه های مختلف اقتصاد است. سرمایه گذاری در این منبع در بلندمدت نه تنها به رونق شرکت بلکه حرکت سریع اقتصاد منجر می شود. شما در نقش کارآفرین با چالشی به نام ایجاد تغییرات مثبت در محیط کار روبه رو هستید و نکته مهم این است که چالش یاد شده تنها یک بار مطرح نمی شود. cheap albion gold مدیران به سبب دگرگون شدن شرایط اقتصاد و لزوم هماهنگ کردن محیط کار با دگرگونی های بیرونی همواره باید به فکر تحول نیروی کار خود باشند. در ادامه چند پیشنهاد برای تسهیل این روند مطرح می شود. buy albion gold 1- اهداف بنگاه را به اطلاع کارکنان برسانید.
کسب و کارها دارای اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت هستند. nike homme pas cher Canotte Orlando Magic کارکنان باید به روشنی با این اهداف آشنا باشند. new balance در تعیین هدف به خاطر داشته باشید اهداف باید مشخص، قابل دستیابی، واقع بینانه و دارای مهلت تحقق باشند. مدیران باید ترتیبی دهند که هر کارمند بداند چطور می تواند به تحقق اهداف شرکت کمک کند.
۲- وظایف شغلی را تشریح کنید.
مشخص کنید هر فرد باید چه اقداماتی را در شغل خود انجام دهد. نیروی انسانی باید بداند فعالیت هایش چطور در موفقیت ساختار کسب و کار موثر است. free run 5.0 grigio uomo adidas hamburg hombre ابهام در نقش ها به تضاد، ناامیدی و کاهش روحیه منجر می شود. اگر شرح وظایف شغلی مشخص باشد از این مشکلات جلوگیری خواهد شد.
۳- برنامه های داوطلبانه برای کارکنان تدوین کنید.
جمعی از کارکنان را تشکیل داده و در نشست های این گروه راه هایی را که از طریق آنها می توانید به انجام امور عام المنفعه بپردازید بررسی کنید. bottes ugg pour homme Nike Air Max Flyknit Dames کارکنان این اقدام را حرکتی مثبت از سوی سازمان برای کمک به دیگران قلمداد خواهند کرد و انگیزه کاری شان تقویت خواهد شد.
۴- در محیط حضور داشته باشید. از دفتر خود خارج شوید و در محیط کار قدم بزنید. nike sb AIR ZOOM ELITE 9 Kole Calhoun Jersey از نزدیک نحوه انجام کار را توسط کارکنان مشاهده کنید. adidas yeezy boost با آنها صحبت کنید تا متوجه شوند به کاری که آنها انجام می دهند علاقه مند هستید. Nike Roshe One

 • Nike Air Max 90 Dames 2017
 • هیچ یک از گزارش های کار که توسط مدیران میانی از عملکرد کارکنان تهیه و در اختیار شما قرار می گیرد نمی تواند آن اندازه اطلاعات در اختیارتان قرار دهد که خودتان شخصاً در محیط حضور داشته باشید. Nike Dames مشاهده مستقیم باعث می شود از نزدیک همه چیز را حس کنید تعامل بین کارکنان، مشکلات ایشان را ببینید و آنها را در نقش انسان نه فقط کارمند مشاهده کنید. به پرسش های آنها پاسخ دهید و اهداف سازمان را برای ایشان توصیف کنید. Nike Air Max Tavas

 • TENNIS CLASSIC ULTRA FLYKNIT
 • از این راه به منبعی ارزشمند برای آنها تبدیل خواهید شد.
  ۵- منابع تنش را قبل از تاثیرگذاری تشخیص داده و رفع کنید.

 • Air Max 2017 Donna Nere
 • از طریق صحبت با کارکنان، موانع موفقیت آنها را شناسایی کنید. منابع، ابزارها، بودجه، روندهای کاری یا حتی روش های مدیریتی همگی ممکن است جزء این موانع باشند. Canada Goose Femme adidas ace rose albion silver وظیفه شما شناسایی این موانع و رفع آنهاست . Soldes Asics 2017 nike buty dziecięce nike chaussures pas cher برای کاهش تنش ها از روش های اثبات شده استفاده کرده و جو سازمان را مثبت کنید.
  ۶- بر جو حاکم بر سازمان نظارت کنید. Fjällräven Kånken Classic Joey Bosa Ohio State Jerseys مدیران باید به نقاط قوت و ضعف سازمان خود آگاه باشند. adidas gazelle Canotta Charlotte Hornets ساختار مدیریت، نیروی کار، نحوه رفتار با نیروی کار و مدیریت بر آنها، شفافیت اهداف، نقش ها، سیستم ها و رویه ها، همگی جزء مواردی هستند که هر تحولی در آنها باید مورد توجه شما قرار داده شوند. cheap albion gold پس از آگاهی از این موارد اقدام برای بهبود اوضاع امکانپذیر خواهد بود.
  ۷- کارکنان را در برنامه های تغییر سازمانی مشارکت دهید. Adam Wainwright Jersey Air Jordan 13 Retro تیمی تشکیل دهید که وظیفه آن رسیدگی به مسائل و مشکلاتی است که هنگام نظارت بر جو سازمان کشف شده اند. chausson ugg asics scarpe donna cheap albion silver قبل از اعمال هر نوع تغییر، گروهی از کارکنان را برای بحث درباره لزوم تغییر یاد شده به مشارکت بطلبید. ترتیبی دهید که کارکنان احساس کنند در روند تغییرات مشارکت دارند. مشارکت، مقاومت در برابر تغییر را کاهش می دهد.
  ۸- کارکنان موفق را شناسایی کنید و به آنها پاداش دهید. Nike Air Max Dames همه ما مایلیم بدانیم چه وقت عملکرد مناسب و خوبی داریم. albion gold Air Max Goedkoop با تشکیل سیستم پاداش دهی ترتیبی دهید که کارکنان موفق بفهمند برای تلاش های شان ارزش قائل هستید. Adidas Soldes پاداش های مالی، ارتقای شغلی و تقدیرنامه از انواع پاداش ها هستند.
  ۹- برنامه آموزش مدیران را اجرا کنید. Running Asics Sneakers Pour Femme از حالا، مدیران آینده را تربیت کنید. Canada Goose Borden Bomber به شانس تکیه نکنید. nike blazer nike scarpe 2017 buy albion gold برای سپردن مسوولیت های مدیریتی به مدیران میانی باید از پیش شایستگی های آنها را تشخیص داده باشید.

 • Air Jordan 1 Uomo
 • در مرحله دوم تلاش کنید کارکنان کنونی را تحت آموزش قرار دهید طوری که همواره به افراد لایق برای مدیریت بخش های مختلف سازمان دسترسی داشته باشید. استخدام افراد از بیرون سازمان برای مشاغل مدیریتی شما را در رهبری سازمان با محدودیت هایی روبه رو خواهد کرد. adidas stan smith Pas Cher

 • ADIDAS TEAM COURT
 • نیروهای
  درون سازمان به سبب آشنایی بلندمدت با اهداف و ساختار موجود بسیار بهتر می توانند در نقش مدیر به تحقق اهداف شما کمک کنند.
  ۱۰- جلسات غیررسمی برای گپ زدن برگزار کنید. John Hannah Scarpe Nike Italia از این راه نیروها بدون آنکه خود را در محدودیت های رسمی و سازمانی حس کنند می توانند به تبادل نظر پرداخته و تجارب خود را به دیگران منتقل کنند. این جلسات می تواند داخل یا خارج از محل شرکت برگزار شود. PJS Veste De Printemps Homme buy albion silver تجربه ثابت کرده.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting