چه نوع فرهنگی کارآفرین به وجود می آورد؟

ظهور کارآفرینان به ارزش های فرهنگی و یا آرمان هایی که توسط عامه به عنوان استانداردهای رفتار اجتماعی پذیرفته شده است, بستگی دارد. Doudoune Moncler Pas Cher adidas gazelle uomo rosse Fjallraven Kanken Mini cheap albion gold کارآفرینان معمولاً از فرهنگ هایی می آیند که توجه ویژه ای به فعالیت هایی چون رقابت, کسب, وقت, وضعیت اجتماعی, کار و پول دارند.

۱- آرمان های رقابت
بسیاری از کارآفرینان از فرهنگ هایی آمده اند که آرمان های رقابت در آنها مورد تأیید هستند. Pittsburgh Panthers Jerseys New Balance 1500 męskie رقابت خوب می تواند سالم باشد و کارآفرینی در شرایط رقابت سالم شکوفا می شود.

۲- توجیه زمانی
کارآفرینان آینده نگر بوده و معمولاً دارای فرهنگی هستند که صرف نظر کردن از رضایت و سود آنی را برای پاداش های بزرگ آینده محترم می شمارند. Women Air Jordan 5 فرهنگ هایی که به زمان حال بر اساس آینده بنگرند موجب رشد روحیه کارآفرینی می شوند.

۳- نظریاتی درباره کسب
خرید و فروش یکی از مولدهای کارآفرینی است. basket nike requin homme pas cher Javier Baez Jersey buy albion gold nike air max tn hombre بسیاری ازکارآفرینان موفق امروز, به عنوان فروشنده کاسب, کار خود را شروع کرده اند. Parajumper Gobi Femme Nolan Ryan Baseball Jersey Squadra USA فرهنگ پرورش دهنده کارآفرینی, خرید و فروش کالاهایی حتی مانند سیگار و ساندویچ را که برای امرار معاش صورت می گیرد محترم شمرده و به آنها به چشم حقارت نگاه نمی کند.

۴- طبقات اجتماعی
فرهنگی که خواستار پرورش کارآفرینی باشد باید مردم را به خاطر دستاوردهایشان و نه به خاطر مقتضیات تولدشان طبقه بندی کند. nike shoes sale chennai albion silver

 • Adidas Nmd Donna Nere
 • سیستم فرقه ای هند, مردم را به دسته های جدا از هم تقسیم می کند. Nike Air Max 1 Homme Asics Tiger damskie اما درفرهنگ هایی که کارآفرینی تشویق می شود (مانند هنگ کنگ, سنگاپور و فیلیپین) فرد می تواند بر اساس فعالیت ها و دستاوردهایش, در جامعه ترقی یا افت کند. Nike Air Max 2016 Goedkoop کسی که با صداقت و سخت کوشی ثروتمند شده باشد محترم است.

  یکی دیگر از منابع مهم فرهنگی در کارآفرینی, اصول اخلاق کاری است. Parajumpers High Fill Power Alaska Doudoune

 • Nike Air Max 2015 Uomo
 • Asics Hombre فرهنگ باید کار را به عنوان یک وظیفه دیده و باید کار مؤثر و صادقانه را ارج نهد و درعین حال تنبلی را مورد تنبیه قرار دهد. air max pas cher buy albion gold adidas tubular mujer نمونه این فرهنگ دردوران انقلاب صنعتی دیده شده است. Doudoune Canada Goose Pas Cher Maglie Boston Celtics albion gold مطالعاتی برای یافتن دلایل ترقی عظیم برخی از کشورها در آن دوران انجام شده است. Womens Jordan Retro 3

 • ZOOM ALL OUT
 • adidas nmd beige cheap albion silver نتایج این مطالعات نشان می دهد که کارآفرینانی که مسئول ایجاد این پدیده بودند براساس اصول اخلاق کاری کالوینیست کار می کردند. ADIDAS ZX 700

 • NIKE AIR PRESTO Flyknit Ultra
 • Under Armour Pas Cher Sac à Dos Fjallraven Kanken کالوین یک شخصیت مذهبی پروتستان بود که اعتقاد داشت کار کردن در روی زمین یک دستور الهی است. buy albion silver این عقاید نه تنها به پشتکار افراد کمک کرد بلکه موجب پرهیز از تساهل (آسان گیری) درآنها شد.

  ۵- نظریاتی درباره پول
  وقتی مردم ارزش بیشتری برای ارزانی و قابل استفاده بودن کالا قائل شوند و زیبایی و دوام را درنظر نگیرند در حقیقت موجب تشویق کارآفرینی شده اند.

  مردم صرفه جو که قدر پول را می دانند خرید کالاهای لوکس را هدر دادن پول می دانند. Canotta NBA Nike Schoenen Goedkoop cheap albion gold این گونه تفکرات موجب اختراع و ابتکار می شود زیرا کارآفرینان سعی می کنند راه هایی برای تولید کالاهای ارزان تر و پرفایده با استفاده از مواد, روش ها و ماشین آلات بیابند. Adidas Pantalons [مقدمه ای بر کارآفرینی – انستیتوصنایع کوچک دانشگاه فیلیپین-ترجمه سیامک نطاق- صفحات ۵۸ تا ۶۰]

  به این دلیل به مبحث فرهنگ پرداختیم که فرهنگ مجموعه ای از ارزش ها, نگرش ها, هنجارها و رفتارهایی است که هویت یک جامعه را تشکیل می دهد و فرهنگ و خانواده بر یکدیگر تأثیر می گذارند.
  درمورد خرده فرهنگ کارآفرینی باید گفت که قسمت اعظم آن در جوامع کنونی متأثر از نهادینه شدن فرهنگ علم در جامعه است.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting