اینترنت و نگاه کارآفرینانه به آن

هنگامی که از اینترنت برای نخستین بار در مقاصد نظامی استفاده می‌شد، هیچکس نمی توانست کاربردهای وسیع آن را در آینده ای نزدیک پیش‌بینی کند.

 • Adidas Yeezy 350 Boost
 • اینترنت، امروزه به عنوان جزء لاینفک زندگی بسیاری از مردم، در سازمانها، شرکت ها و حتی خانه ها راه یافته و زندگی آنها را تحت تأثیر قرار داده است .
  اینترنت، کاربردهای بسیار زیادی در زندگی مردم دارد. Canotte New Orleans buy albion silver افراد مختلف، بسته به شرایط سنی و مقتضیات کاری و تخصصی خود، از اینترنت استفاده های مختلفی می کنند . پاره ای از کاربردهای معمول اینترنت عبارتند از :
  – دریافت و ارسال ایمیل
  – جستجوی مقالات و مطالب علمی و تخصصی
  – آگاهی از جدیدترین اخبار
  – تفریح و سرگرمی
  – افزایش معلومات عمومی در زمینه های مختلف
  – گفتگوی اینترنتی و تشکیل اجتماعات آنلاین
  اما نگاه کارآفرینانه به اینترنت چیست؟
  اینترنت یک شاهراه کسب درآمد است! از اینترنت می توان پول به دست آورد. Texas Longhorns

 • ULTRA BOOST 2017
 • می توان یک کسب و کار راه اندازی نمود، خرید و فروش کرد و از طریق آن امرار معاش نمود. بنابراین، اینترنت یک فرصت جدید است. فرصتی که تنها با یک نگاه کارآفرینانه قابل کشف است! یک کارآفرین می تواند از این فرصت استفاده کند و به موفقیتهای بزرگی دست یابد .
  کسب و کار اینترنتی چیست؟
  کسب و کار اینترنتی به کسب و کاری گفته می شود که به صورت الکترونیکی و از طریق شبکه اینترنت انجام می ‌پذیرد. در این نوع از کسب و کارها، شرکاء، فروشندگان و مشتریان با استفاده از تکنولوژی وب با یکدیگر در تعامل هستند . ارتباط طرفین با یکدیگر در این نوع کسب و کارها بسیار ساده و در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته امکان پذیر است .
  یک کسب و کار اینترنتی، تنها به خرید و فروش محصولات از طریق اینترنت محدود نمی گردد بلکه ارائه‌ خدمات به مشتریان و تشریک مساعی بین شرکاء کسب و کار را نیز شامل می شود .
  تفاوت کسب و کار اینترنتی با تجارت الکترونیکی
  بسیاری از افراد، کسب و کار اینترنتی (E-Business) را با تجارت الکترونیکی (E-Commerce) اشتباه می گیرند در حالیکه این دو مبحث با یکدیگر متفاوتند. Canada Goose Rideau Parka Fjallraven Kanken Mini به عبارتی E-Business به مجموعه فعالیتهای مربوط به کسب و کار از جمله مباحث بازاریابی، مالی، خرید و فروش، ارتباط با مشتریان، خدمات پس از فروش، همکاری با سرمایه گذاران و… Nike Air Huarache Heren که از طریق شبکه اینترنت انجام می‌گیرد اطلاق می‌شود در حالیکه E-Commerce تنها شامل مسائل مربوط به خرید و فروش از اینترنت می باشد و خود، زیرمجموعه ای از E-Business است .
  انواع کسب و کارهای اینترنتی
  امروزه، کسب و کارهای اینترنتی بسیار متنوعند.

 • NIKE AIR MAX SEQUENT
 • اما به طور کلی آنها را می‌توان آنها به ۱۰ گروه عمده تقسیم بندی کرد :
  ۱- ایجاد اجتماعات آنلاین
  ۲- خرید، فروش و حراج کالاهای مختلف
  ۳- تبلیغات اینترنتی
  ۴- ارائه خدمات تخصصی به دیگران
  ۵- ایجاد امپراطوری اطلاعات، اخبار و آموزش
  ۶- تهیه و ارائه نرم افزارهای مختلف
  ۷- چند رسانه ای یا مالتی مدیا
  ۸- پیوستن به شبکه های واسطه گری
  ۹- خدمات مربوط به ایمیل
  ۱۰- سرمایه گذاری مشترک
  هرکدام از کسب و کار اینترنتی را می توان در یکی از این ده گروه جای داد. هر شخصی، بر حسب علاقه و توانایی هایی که دارد می‌تواند در یکی از این گروهها، کسب و کار خود را پایه ریزی کند. USC Trojans جزئیات بیشتری در مورد انواع کسب و کارهای پر درآمد اینترنتی در بخشهای بعد ارائه شده است .
  چرا کسب و کارهای اینترنتی؟
  انتخاب یک کسب و کار اینترنتی نسبت به سایر کسب و کارها مزایای زیادی دارد از جمله :
  * راه اندازی ساده: یک کسب و کار آنلاین را می توان در چهاردیواری خانه نیز انجام داد. Nike Air Huarache Nike Air Max 2017 Heren تمام چیزی که نیاز دارید فقط یک کامپیوتر است با امکان دسترسی به اینترنت به اضافه پنج مهارت کسب و کار آینده ساز جامعه اطلاعاتی که در بخش قبل بیان شد .
  * سرمایه گذاری مالی اندک: گرانترین تجهیزات مورد نیاز در یک کسب و کار اینترنتی، یک دستگاه کامپیوتر است که امروزه در اکثر خانه ها وجود دارد. برای شروع یک کسب و کار کوچک اینترنتی نیاز به اجاره دفتر کار، مبلمان، تجهیزات اداری، قفسه و … NIKE AIR MAX 2017 HEREN KOPEN new balance cm1600 ندارید .
  * پتانسیل رشد زیاد: تصور کنید یک فروشگاه به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز در هفته برای مشتریان باز باشد. مشتریان می‌توانند در هر لحظه از شبانه روز به اطلاعات کاملی از محصولات شما دسترسی داشته باشند در حالی که شما با آرامش در رختخواب دراز کشیده‌اید و هنگامی که شما در حال خواب دیدن هستید به حساب شما پول واریز می‌شود !
  * ساعات کاری انعطاف پذیر: یک کسب و کار آنلاین ساعات و شرایط انعطاف پذیر کاری و مطابق با میلتان را به شما می‌دهد. دیگر نیازی نیست رأس ساعت ۷ صبح در اداره حاضر باشید! می توانید حتی ساعت ۲ صبح هنگامی که اطرافیانتان در خواب هستند با آرامش و در حالیکه لباس راحتی بر تن دارید در رختخوابتان دراز بکشید و با استفاده از یک Laptop کارها را انجام دهید !
  * رقابت با بزرگان: یک کسب و کار اینترنتی می تواند شما را به یک رقیب برای شرکتهای بزرگ تبدیل سازد. Parajumpers Midseason Adirondack Veste Adidas Schoenen همانگونه که ایجاد کنندگان شرکتهای بزرگی چون Amazon و eBay با استفاده از یک کامپیوتر و یک اتاق کوچک، کار خود را شروع کردند شما نیز می توانید به موفقیت‌های بزرگی دست یابید. buy albion gold compra mochilas kanken داشتن یک کسب و کار آنلاین به این معنی است که شما می‌توانید حتی یک کسب و کار بین‌المللی داشته باشید . Nike Air Max Thea Homme Bleu LeGarrette Blount Jersey در این حالت، مشتریان می‌توانند از سراسر دنیا به سایت شما دسترسی داشته باشند .
  * ارتباط ساده با مشتری: در کسب و کارهای سنتی، مکانیزم فروش عمدتاً از طریق نمایندگیها و به صورت بسیار محدود صورت می گرفت. اما در دنیای کسب و کارهای اینترنتی، هر مشتری یک بازار هدف فردی است. nike air max 1 print donna در حال حاضر، در این بازار با بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر اینترنت که هر کدام یک بازار هدف هستند روبرو می باشید. شما می توانید با استفاده از پست الکترونیکی و سایر قابلیتهای وب، اطلاعات مورد نیاز مشتری را به سادگی برایش ارسال کنید یا او را در جریان روند ارسال سفارش قرار دهید. Chaussures Nike albion gold همچنین ارتباط زنده با مشتری از طریق chat یا سیستم پیغام سریع به سادگی امکان پذیر است. به علاوه می توانید خبرنامه و کاتالوگ محصولات خود را بدون سرو کله زدن با اداره پست برای آنها ارسال کنید .
  * قابلیت مکانیزه کردن کارها: یک کسب و کار اینترنتی باعث می‌شود که شما بتوانید در یک زمان هم مدیر باشید، هم منشی و هم مسئول خدمات پس از فروش! زیرا نرم‌افزارهای مکانیزاسیون برای اکثر فعالیت های کسب و کارتان به وفور در اینترنت یافت می شوند.

 • Denver Nuggets
 • همچنین اکثر آنها رایگان بوده و به سادگی قابل دریافت هستند. با استفاده از آنها می توانید در هزینه و زمان تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کنید .
  با وجود چنین مزایایی، کارآفرینی در اینترنت بسیار ساده تر از کارآفرینی در فضای خارج از اینترنت است؛ به خصوص که این گونه کسب و کارها نیاز زیادی به سرمایه اولیه ندارند. albion silver این کتاب به شما کمک می کند تا مسیر های موفقیت در کسب و کار اینترنتی را به سرعت و به طور صحیح طی کنید و از بسیاری از اشتباهات این راه بر حذر باشید .
  موانع کسب و کارهای اینترنتی
  کسب و کارهای اینترنتی نیز مانند سایر کسب و کارها، موانع مربوط به خود را دارند. این موانع در کشورهای درحال توسعه ممکن است بیشتر از کشورهای توسعه یافته باشد .
  در حال حاضر در کشور ما نبودن زیرساختهای مخابراتی مناسب، مشکلات سیستم بانکی در ارائه خدمات الکترونیکی مانند کارتهای اعتباری و فراگیر نشدن فرهنگ خرید و فروش در اینترنت از جمله موانعی هستند که بر سر راه کسب و کارهای اینترنتی قرار دارند. Nike Seattle Seahawks jerseys Nike Air Foamposite اما با وجود این موانع، افراد زیادی از این طریق کسب درآمد می کنند. این افراد، کارآفرینانی هستند که ثابت کرده اند با وجود چنین موانعی می توان دست به کارآفرینی در اینترنت زد و موفق شد .
  البته با نگاهی به آمارهای رو به رشد مربوط به اینترنت از جمله افزایش تعداد کاربران اینترنت و سایتهای ایرانی، افزایش شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی ، بهبود خدمات اینترنتی و فشار نیازهای موجود برای استفاده از اینترنت در خرید و فروش می توان دریافت که دیر یا زود همه این موانع برطرف خواهند شد و در آن زمان کسی برنده است که زودتر شروع کرده باشد. nike air max 2017 wit به گفته کارشناسان بازاریابی و کسب و کار :
  «سعی کنید اولین باشید. زیرا همیشه اولین نفر، رهبری می‌کند !»
  راز موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی
  موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی نیازمند سه عامل اساسی است :
  ۱- انتخاب کسب و کار مورد علاقه
  ۲- آگاهی، دانش و مهارت لازم
  ۳- تلاش و پشتکار
  رازی در کار نیست! تنها با داشتن این سه عامل اساسی می توانید یک کسب و کار موفق اینترنتی را راه اندازی کرده و اداره کنید .
  اولین عامل موفقیت، «عشق» است! شما باید کاری را انجام دهید که عاشق آن هستید . کاری که حتی فکر کردن به آن برایتان هیجان داشته باشد. قبل از شروع هر کسب و کاری فکر کنید. new balance buty startowe nike pas cher آیا واقعاً به آن علاقه دارید؟ آیا عاشق آن هستید؟آیا نسبت به انجام آن کار هیجان دارید؟ مهم نیست چه زمینه کاری را انتخاب کرده باشید! فروش کتاب، سخت افزار، پوشاک یا هر چیز دیگر فرقی نمی کند. مهم این است که شما آن را دوست داشته باشید !
  دومین عامل موفقیت داشتن «علم و مهارت کافی» برای انجام کسب و کارهای اینترنتی است. Cheap Fjallraven Kanken No.2 buy albion gold به دلیل وجود تفاوتهای اساسی میان دنیای مجازی اینترنت و دنیای واقعی، بعضی از قوانین کار تا حدودی با هم متفاوتند. cheap albion silver کسب و کار در اینترنت دانش خاص خود را می طلبد . cheap albion gold البته نگران نباشید! ما آن را در این کتاب به شما خواهیم آموخت. NIKE CORTEZ یادگیری این دانش چندان دشوار نیست .
  عامل سوم موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی داشتن «پشتکار زیاد» است. برای موفقیت نیاز نیست حتماً پول زیاد و مدرک دانشگاهی بالا داشته باشید! پشتکار زیاد و ایمان به موفقیت می تواند جای این دو عامل را پر کند. Penn State Nittany Lions New Balance 247 hombre cheap albion gold البته داشتن پول و مدرک دانشگاهی به سرعت انجام کار کمک می کند ولی بدون آنها هم می توان موفق شد! کافیست تسلیم شکست نشوید و از پای ننشینید. اگر احساس می کنید که نمی‌توانید چنین پشتکاری داشته باشید بهتر است همین حالا با دنیای جذاب کسب و کارهای اینترنتی خداحافظی کنید !
  دلایل شکست کسب و کارهای اینترنتی
  آیا می دانید ۹۵ درصد از کسب و کارهای اینترنتی در جهان شکست می خورند؟ ناراحت کننده است اما واقعیت دارد! قصد ما از گفتن این مطلب، ترساندن کسانی نیست که می خواهند تازه وارد این کار شوند بلکه به این علت است تا حقایقی را به شما گفته باشیم، قبل از این که دیر شود !
  «شتابزدگی» و «نداشتن مهارت کافی» دو عامل اساسی شکست در کسب و کارهای اینترنتی می باشند. basket adidas homme yeezy پول درآوردن یک کار جدی است؛ خواه در دنیای اینترنت باشد خواه در دنیای واقعی ! بنابراین باید نهایت دقت و جدیت را در کار خود داشته باشید .
  بی شک، اینترنت یک معدن طلا نیست بلکه مانند یک الماس تراش داده نشده است که برای هرکسی قابل استفاده نمی باشد. کسب و کار در اینترنت بدون داشتن مهارت کافی و یک دیدگاه سیستماتیک، برابر است با از دست دادن زمان و سرمایه. داشتن مهارتهای کسب و کار هم مادرزادی نیست. Timberland Femme

 • ADIDAS ULTRA BOOST Uncaged
 • 99 درصد از انسانهای موفق، مهارت‌های لازم را به صورت اکتسابی به دست آورده اند .
  برای اینکه شکست نخورید آرزوهای خود را دنبال کنید و آنها را اولویت اصلی خود قرار دهید، صبر داشته باشید، خودتان را باور کنید و هرگز تسلیم نشوید. Mike Trout Jersey اگر به این چند قانون ساده عمل کنید مطمئن باشید جزو آن ۹۵ درصد نخواهید بود .
  به گفته «رائو » یکی دیگر از کارشناسان کسب و کارهای اینترنتی: «کسی که انرژی و استعداد دارد شاه است، کسی که فقط انرژی دارد شاهزاده است و کسی که فقط استعداد دارد گدا است !»
  نقشه راه موفقیت
  برای موفقیت و رسیدن به هدف، نیاز به یک نقشه داریم. New Balance 1500 męskie بسیاری از افراد بدون اینکه مسیر حرکت را بدانند، سعی می‌کنند یک کسب و کار جدید را شروع نمایند ولی بعد از ماهها تلاش و صرف هزینه و زمان متوجه می‌شوند راه را اشتباه آمده اند. De’Anthony Thomas – Oregon Ducks Los Angeles Clippers بنابراین با ناامیدی تسلیم شده و از آن کسب و کار خارج می‌شوند؛ فقط به این خاطر که راه درست را نمی دانستند و نقشه ای برای حرکت نداشتند .
  برای موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی باید ۱۰ مرحله را طی کنید. Canada Goose Pas Cher این مراحل تمام آن چیزی است که در زمینه کسب و کارهای اینترنتی لازم است بدانید.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting