پرسشی که کارآفرینان باید از خود بپرسند

تقریبا تمام شرکت هایی که به تولید کالا و خدمات می پردازند از بسیاری جهات ساختاری مشابه دارند. New Balance 577 męskie به این معنا که برای مثال همگی آن ها باید از مزیت نسبت به رقبا برخوردار باشند، کالایی تولیدکنند که نیازی مهم از مصرف کننده را رفع می کند، با تهدیدها مبارزه و نقاط قوت خود را تقویت کنند و… Goedkoop Adidas Superstar اما گاه مدیران و کارآفرین ها در شناخت این ساختارهای مشترک دچار اشتباه می شوند و گاه برخی از آن ها را فراموش می کنند. Nike Air Max Baratas در این حالت نقایصی پیش می آید که اگر به آن توجه نشود در نهایت به افول کسب و کار منجر خواهد شد.

 • Air Max 90 Bianco Donna
 • nike air max 1 essential mujer در مقاله حاضر ۱۴ پرسشی که هر کارآفرین باید دایما از خود بپرسد تا نگاهی دقیق و دور از ابهام به کسب و کار خود داشته باشد مطرح می شود:
  ۱-شرکت چه ارزشی را تولید می کند؟
  این مهم ترین پرسشی است که هر کارآفرین باید از خود بپرسد. Michael Strahan Jersey albion gold اگر او نتواند در حداکثر سه جمله بیان کند که چرا مشتری به کالا یا خدمت تولید شده توسط شرکت نیاز دارد و باید آن را بخرد. در واقع باید برنامه تجاری خود را از نو مورد بررسی قرار دهد زیرا به احتمال زیاد شرکت در زمینه علت وجود خود با مشکل روبه روست. Burberry Pantalon new balance 574 damskie Adidas Pas Cher New Balance 997 damskie اگر نیازی وجود نداشته باشد مشتری انگیزه ای برای خرید ندارد و بدون فروش، شرکت از میان خواهد رفت.
  ۲-آیا بازاری مناسب برای محصولات شرکت وجود دارد؟
  اغلب کارآفرین ها دچار اشتباهی خطرناک می شوند به این معنا که درباره بازار فروش کالا یا خدمتی که تولید می کنند دیدگاه روشنی ندارند.

 • Asics Gel Kinsei 6 Uomo
 • در حقیقت قبل از آن که بدانند آیا برای ایده تجاری شان بازاری مناسب وجود دارد یا نه شیفته این ایده می شوند. adidas neo اگر بازار برای کالا یا خدمت تولید شده توسط شرکت به اندازه کافی بزرگ نباشد، رشد فعالیت ها کند خواهد بود و سرمایه گذاران به شرکت جذب نمی شوند.
  ۳-وجه تمایز تولیدات شما و تولیدات رقبا چیست؟
  مشتری ها به دلایل کاملا روشن به خرید کالا اقدام می کنند بنابراین اگر کالا یا خدمت شرکت شما مزیتی آشکار نسبت به کالا و خدمات شرکت های رقیب نداشته باشد در ادامه فعالیت خود با مشکل روبه رو خواهید شد. Canada Goose Enfant Nike Air Huarache Uomo nike air max one soldes ارایه کالایی ارزشمند که رقبا توان ارایه آن را ندارند از شروط اصلی موفقیت است.
  ۴-تهدید حاصل از ورود رقبای جدید تا چه حد است؟
  اگر در حوزه ای پرسود وارد کسب و کار شده اید مطمئن باشید رقبای زیادی به زودی وارد این حوزه خواهند شد. آن ها با استفاده از روش های مختلف در نهایت راهی پیدا خواهند کرد تا کالاها و خدمات شما را با سرعت بالاتر، هزینه پایین تر و احتمالا کیفیت بهتر تولید کنند. به این ترتیب شما برای موفقیت بلندمدت در کسب و کار خود باید به حفظ مزیت رقابتی بیندیشید و همزمان جمعی بزرگ از مشتری های وفادار را تشکیل دهید تا از تهدید تازه وارد ها بکاهید.
  ۵-به چه میزان سرمایه اولیه نیاز است؟
  آمارها نشان می دهد در ۷۰ درصد موارد، علت شکست کسب و کارهای جدید کم بودن سرمایه اولیه برای تاسیس شرکت است.

 • Nike Air Huarache Heren zwart
 • راه حل این مشکل پیش بینی میزان مناسب سرمایه اولیه و افزودن مقداری قابل توجه به آن است.
  ۶-برای ادامه فعالیت در سال های اولیه به چه میزان سرمایه نیاز دارید؟
  اگر به پرسش شماره پنج توجه نکرده اید به این سوال دقت کنید. nike air max 90 premium uomo این یک واقعیت است که جا افتادن کسب و کارها در بازار و جذب مشتری ها به مدتی زمان نیاز دارد. asics lyte 3 uomo تا آن زمان هزینه ها باید پرداخت شوند. ضروری است با در نظر گرفتن تمام هزینه ها حداقل برای سه سال نخست فعالیت، ترتیبی دهید که پول کافی داشته باشید. buy albion silver در غیر این صورت تمام تلاش هایتان در میانه راه هدر خواهد شد.
  ۷- منبع تامین مالی شرکت چیست؟
  در این زمینه گزینه های زیادی وجود دارد: وام گرفتن از بانک، کمک مالی اعضای خانواده، کارت اعتباری، فروش سهام شرکت یا پیدا کردن سرمایه گذار. هر یک از این روش ها مزیت و نقطه ضعف خاص خود را دارد.

 • NMD
 • بنابراین قبل از دست به کار شدن باید بدانید هر روش در بلندمدت چه هزینه ها و تاثیراتی بر کسب و کار شما خواهد داشت. Teddy Bridgewater – Louisville Cardinals نکته دیگر این که همواره زمانبندی جریان نقدینگی را مدنظر قرار دهید تا در پرداخت بدهی ها دچار مشکل نشوید.
  ۸- نقاط قوت شما چیست؟
  شرکت گوگل الگوریتم های جست وجوی اینترنتی می نویسد، شرکت سیسکو همواره تکنولوژی های جدید به بازار عرضه می کند. شرکت شما در چه زمینه ای تخصص دارد؟ پاسخ ندادن به این پرسش شرکت را دچار سردرگمی و ضرردهی خواهد کرد.
  ۹- نقاط ضعف شرکت چیست؟
  مسلما شما در تمام زمینه ها تخصص ندارید. برای مثال شرکت اپل محصولاتی نظیر ipod و iphone طراحی و تولید می کند اما بازاریابی یا تولید قطعات جانبی آن را به شرکتی دیگر می سپارد. Canotta Indiana Pacers سرمایه گذاری برای تخصص پیدا کردن در تمام زمینه ها بسیار خطرناک است زیرا در نهایت توان شما را از میان خواهد برد. albion silver

 • Air Max 90 Homme
 • بیاموزید که کارهای خارج از تخصص خود را به دیگران واگذار کنید.
  ۱۰- عرضه کنندگان چه میزان قدرت دارند؟
  صاحبان کسب و کارها نباید برای تهیه مواد اولیه به یک یا تعداد محدودی عرضه کننده اکتفا کنند. New Balance 515 femme Andrew Luck – Stanford Cardinal تشویق مشتری به خرید کالا به اندازه کافی وقت و انرژی از کارآفرین ها می گیرد اگر عرضه کنندگان نیز بخواهند بر کارآفرین ها فشار وارد کنند، کار بسیار دشوار خواهد بود. cheap albion gold Hogan Rebel قاعده اصلی در این زمینه متعدد کردن منابع تامین مواد اولیه است.
  ۱۱- قدرت مشتری ها چه میزان است؟
  درست شبیه عرضه کنندگان، اگر خریداران محدود باشند می توانند از یک وضعیت جهت فشار وارد کردن بر فروشنده استفاده کنند و متقاضی کاهش قیمت شوند. Seton Hall Pirates nike buty męskie buy albion gold صاحبان کسب و کارها همواره باید به دنبال مشتری های جدید باشند تا هم سود بیش تری کسب کنند و هم تحت فشار مشتری های محدود قرار نگیرند.
  ۱۲- محصول را چگونه باید فروخت؟
  در این زمینه هیچ راه حل منحصر به فردی که برای تمام شرکت ها مناسب باشد وجود ندارد. Nike Roshe Run Motif Homme New Balance 997 damskie cheap albion silver برخی شرکت ها بخش فروش را به پیمانکارها سپرده اند و برخی دیگر تمام مراحل فروش را خود انجام می دهند. Parajumpers Femme تدوین برنامه فروش باید بر مبنای استراتژی کلی شرکت و نیز در نظر گرفتن فواید و هزینه های هر روش تدوین شود.
  ۱۳- پیش بینی های مالی شما تا چه حد دقیق است؟
  دقت در روندهای آینده بازار به تمام کارآفرین ها کمک می کند جریان پرداخت و دریافت خود را به شیوه ای موثر تنظیم کنند. Canada Goose Whistler Parka Adrian Peterson – Oklahoma Sooners buy albion gold در این زمینه دانستن زمان تقریبی ورود سرمایه و زمان پرداخت ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

 • NIKE AIR MAX THEA
 • بی دقتی در تنظیم این زمان ها ساختار مالی شرکت را تضعیف خواهد کرد.
  ۱۴- قدرت خرید مشتری ها چه میزان است؟
  اگر به این سوال پاسخ غلط بدهید، نباید روی موفقیت بلندمدت کسب و کار خود حساب کنید. Troy Polamalu College Jerseys حتی اگر کالایی بسیار با کیفیت تولید کنید، در صورتی که جمعی به اندازه کافی بزرگ از مشتری ها نتوانند آن را بخرند کالا روی دست شما خواهد ماند. cheap albion gold Randall Cobb Packers Jerseys تعیین قیمت ضمن حفظ کیفیت از مهم ترین اصول جهت جذب مشتری است.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting