دوازده اشتباه مهلک کارآفرین ها

راه آغاز کسب و کار تداوم کارآفرینی لزوما دشوار نیست اما از آن جا که بسیاری از افراد قبل از وارد شدن این عرصه به نکات مهم و اساسی توجهی ندارند، پس از آغاز فعالیت خود را در مسیری دشوار می یابند. در مقاله حاضر به مهم ترین اشتباهات کارآفرین ها اشاره می شود. Kanken Mini DeSean Jackson Redskins Jerseys این گروه از افراد باید طوری به نکات ذکر شده در این مقاله توجه کنند که گویی زندگی حرفه ای شان به این توجه و اجتناب از اشتباهات بستگی دارد.
۱- توجه بیش از حد به کارهای روزمره: مسلما کارآفرین ها در تمام شرکت ها چه کوچک و چه بزرگ باید تا اندازه ای در فعالیت های روزمره کسب و کار درگیر شوند اما به یاد داشته باشید که شما همواره باید به تصور بزرگ یعنی اهداف بلندمدت کسب و کار فکر کرده و هدف خود را رشد مداوم شرکت قرار دهید. درگیری بیش از حد به کارهای خرد باعث می شود از وظیفه اصلی تان که هیچکس دیگر قادر به انجام آن نیست یعنی تعیین اهداف توسعه ای شرکت غافل شوید.
۲- آشنا نبودن با جنبه های مختلف فعالیت حرفه ای: نقریبا تمام کارآفرین ها قبل از آغاز فعالیت مستقل اقتصادی، در دیگر بنگاه ها به عنوان کارمند مشغول کار بوده اند. در دوران کارمندی باید به تمام رمز و رازهای فعالیت شرکت از نزدیک آشنا شده باشید. Delanie Walker Titans Jerseys این تجربه در مدیریت کسب و کار کمک فراوانی به شما خواهد کرد. nike air max 2016 goedkoop در تحقیقات مختلف ثابت شده کارآفرین هایی که سال ها قبل از شروع کارآفرینی، ایده فعالیت مستقل اقتصادی را در سر داشتند و با این ذهنیت به تجربه آموزی از محل کار کنونی شان پرداخته اند، بسیاری موفق تر هستند.
۳- شراکت بدون تحقیق: بسیاری از کسب و کارهای جدید ابتدا با همکاری چند نفر آغاز می شود اما هنگامی که کار جنبه جدی به خود می گیرد. مشخص شدن وضعیت حقوقی و قانونی هر یک از طرف ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. Air Jordan 14 Retro تجربه نشان داده کارآفرین هایی که در نخستین قدم ها بدون توجه به این موضوع دیگران را در فعالیت های شرکت شریک کرده اند با مشکلات گوناگون روبه رو شده اند. adidas originals superstar ii camo به این ترتیب به جای آن که دنبال شریک باشید، وقت و انرژی خود را صرف یافتن بهترین نیروی انسانی کنید.
۴- خرید یک کسب و کار به جای راه اندازی شرکت از ابتدا: در نگاه نخست به نظر می رسد آغاز یک کسب و کار از نقطه صفر بسیار کم هزینه تر از خرید یک شرکت است اما به این نکته توجه کنید که با آغاز از صفر، مهم ترین دارایی شما یعنی زمان بیش از حد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. cheap albion gold اگر شرکتی را که کم تر از حد واقعی قیمت گذاری شده به تملک درآورید و آن را سر و سامان دهید، در بلندمدت بسیار موفق تر خواهید بود.
۵- تصور این که یک ایده برای موفقیت شرکت کافی است: موفقیت یک کسب و کار به عوامل مختلف از جمله مدیریت صحیح، کالای باکیفیت و ایده های خلاق نیازمند است. Adidas Harden 2.5Pe هرگز نباید تصور کنید یکی از این عوامل به تنهایی شرکت را پیش خواهد برد. مدیر به عنوان کسی که سیاست های شرکت را تدوین می کند باید با دقت در تمام عوامل موثر بر عملکرد شرکت زمینه موفقیت آن را فراهم کند.
۶- بیش از حد کوچک فکر کردن: بسیاری از کارآفرین ها دچار این اشتباه می شوند یعنی هدف نهایی شان از آغاز فعالیت اقتصادی مستقل، داشتن درآمد محدود به اندازه وقتی است که خود کارمند بودند. Nike Air Max 90 Homme Air Jordan 13 Donna albion gold این تصور باعث می شود حتی همین درآمد محدود نیز حاصل نشود. nike pas cher LeGarrette Blount Jersey

 • Air Max 2017 Rosa Donna
 • زیرا معمولا تنها بخشی از هدف تحقق می یابد. به یاد داشته باشید که اگر ستاره ها را هدف بگیرید حتی اگر موفق نشوید حداقل به ماه خواهید رسید. پس بزرگ بیندیشید. Nike Air Max Tavas

 • Mens Nike Air Max Flyknit
 • هدف نهایی خود را تبدیل شرکت به شرکتی بزرگ و پر سود قرار دهید.
  ۷- رقابت صرفا بر سر قیمت: این روش سریع ترین راه برای ورشکسته شدن است. cheap albion silver کسب و کار بدون سود یا با سود اندک بی معناست و تنها به هدر رفتن منابع منجر می شود. Nick Marshall Auburn Football Jerseys کارآفرین ها باید با ارایه محصول با کیفیت و آموختن فنون بازاریابی و فروش، قیمت محصول را با سودی منطقی و قابل قبول تعیین کنند. Women Air Jordan 12 همیشه این طور نیست که مشتری کالای با قیمت پایین را خریداری کند.
  ۸- صرفه جویی غیرمنطقی در هزینه ها: در هر شرکت یا کسب و کار فعالیت های مختلفی انجام می شود که شما به عنوان کارآفرین شخصا قادر به انجام بسیاری از آن ها هستید. James White buy albion silver در نگاه اول ممکن است این ایده وسوسه کننده به نظر رسد که با انجام کارها، در هزینه های استخدام نیروی کار صرفه جویی خواهید کرد اما با این اقدام در بلندمدت از وظایف اصلی خود بازخواهید ماند.
  ۹- استخدام نیروی کار ارزان: به یاد داشته باشید هر قدر پول بدهید آش خواهید خورد. ۲۰۱۶ LBJ Shoes Nike New York Giants jerseys استخدام افراد با دستمزد پایین به این معناست که آن افراد تبحر و تخصص لازم را برای انجام امور شرکت ندارند. Canada Goose Boutique

 • Air Jordan 9 Homme
 • Nike Heren حتی اگر متخصص باشند و به اجبار دستمزد پایین را بپذیرند، آن طور که باید کار نخواهند کرد. Nike Air Huarache Sale Nike Air Max Tavas męskie بنابراین هر کس از راه رسید و دستمزد پایین را پذیرفت استخدام نکنید. asics gel lyte 5 mujer buy albion gold fjallraven kanken baratas صبر کنید تا فرد مورد نظر را که از توانایی های لازم جهت پیشبرد اهداف شرکت برخوردار است، بیابید با این کار در بلندمدت در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد و کارآیی را افزایش خواهید داد.
  ۱۰- بی توجهی به تنها یک حوزه از کسب و کار: کارشناسان متفق القول معتقدند هم کسب و کار از سه حوزه اصلی تشکیل شده است: فروش و بازاریابی، امور مالی و مدیریتی و عملیات. Nike Air Max 2016 Goedkoop شما به عنوان کارآفرین باید هر سه حوزه را همزمان و سازگار با هم پیش ببرید نه صرفا حوزه ای را که در آن تبحر دارید. albion silver mochilas kanken big در زمینه هایی که تبحری ندارید از افراد متخصص استفاده کنید.
  ۱۱- نظارت نداشتن: مدیران موفق کسانی هستند که قادرند در تمام حوزه های فعالیت اقتصادی شرکت، کارآیی و میزان موفقیت را اندازه گیری کنند. Nike LeBron James 13 buy albion gold به عبارت دیگر چیزی را که نمی توانید اندازه گیری کنید، نمی توانید مدیریت کنید. fjallraven kanken sale از همان روز اول فعالیت شرکت همه چیز باید ثبت شده و روند تغییرات با دقت مورد بررسی قرار گیرد. Parajumpers Doudoune مقایسه میزان پیشرفت با اهدافی که از پیش در جدول زمانی بریا شرکت تعیین کرده اید به شما نشان خواهد داد در کجای مسیر قرار دارید و در آینده چطور باید حرکت کنید تا عقب ماندگی ها جبران شود. Parajumpers Masterpiece Mary Jo فواصل زمای ارزیابی حساب های مالی و معیارهای پیشرفت به نوع فعالیت شرکت بستگی دارد اما هر چه این فواصل کوتاه تر باشد درک شما از وضعیت شرکت بیش تر خواهد بود.
  ۱۲- برقرار نکردن رابطه بلندمدت تجاری با مشتری ها: یکی از کلیدهای موفقیت کسب و کار، برقراری رابطه بلندمدت و سودده با مشتری هایی است که برای نخستین بار از کالا و خدمات شما استفاده می کنند. buty air jordan 5 damskie asics femme pas cher cheap albion gold در دنیای کنونی تجارت، روابط بلندمدت با مصرف کننده حرف نخست را در سوددهی شرکت می زند. برای موفقیت در برقراری این رابطه بیش از آنچه وعده داده اید خدمات به مشتری ارایه دهید.

  منبع: www.

  1. بدون دیدگاه.

  1. بدون بازتاب

  Free Web Hosting